Půjčovna čističů koberců Jihlava

Kde je půjčovna tepovače Jihlava?

Půjčovna tepovače Jihlava

Půjčovna čističů koberců Jihlava se nachází ve výdejním boxu, který je v provozu 24 hodin a 7 dní v týdnu, takže nikdy nepřijdete nevhod a můžete hned využít akutní potřebu.

Adresa půjčovny:

Březinova, 586 01 Jihlava

Před vnitroblokem s obchody, kde se nachází supermarket Albert, Tipsport, Hattrick Sport Bar Jihlava, Bowling Rebel, atd. Směrem k dětskému hrišti s pirátskou lodí. V těsné blízkosti je také Zdravotnické zařízení Březinova. Zaparkovat lze přímo před Penguin boxem ze směru od bytových domů, nebo na parkovišti u Zdravotnického centra, kam se dostanete z okružní ulice, viz. mapa níže. GPS: 49°24’06.7″N 15°36’01.5″E

Box, kde je vložen tepovač je označen samolepkou“půjčovna čističů koberců 24.cz“. Po zmáčknutí tlačítka „vyzvednout“, zadáte PIN kód z SMS a dveřě boxu se otevřou. Vyjmete tepovač, zkontrolujete že máte vše, včetně plné lahvičky čistící prostředku (popř. si dočepujete chemii), řádně zavřete dveře a potvrdíte tlačítkem na dotykovém displeji HOTOVO.

Stav: OK
Baterie: 12.3V
Připojeno k síti: OK

Volné termíny v půjčovna čističů koberců Jihlava

Popř. Se můžete přímo prokliknout na kalendář půjčovny ZDE

Těšíme se na Vás v Jihlava v naší půjčovně tepovačů

Půjčovna tepovače Jihlava jak celý systém funguje?

Půjčení tepovače jak pro firmy tak i domácnosti

Půjčovna tepovače Jihalva je velmi dobře dostupná a nabízí velmi silný stroj, se kterým bude čištění koberců, sedaček, matraček a jiného čalounění hračka. Budete mít zase čistý domov.

Ještě nějaké informace o vypůjčení čističe koberců- tepovače v Jihlava?

Potřebujete poradit jak celý systém pujčovny čističů koberců funguje? Klikněte sem

Kolik stojí vypůjčení stroje? Ceník půjčovny

Zajímá Vás jaký stroj půjčujeme? Klikněte tady

Potřebujte návod jak vytvořit rezervaci? Jak vypůjčit tepovač

Chcete se dovědět jak stroj vyzvednout, jak tepovač připravit na čištění, jak postupovat při čištění, popř. jak stroj zase vrátit do výdejního boxu? To vše najdete na odkazu videonávod.

Pro více infromací o platbě přes platební bránu PAYU, su můžete dočíst ZDE

Co je penguin box- tedy výdejní box a co umí se můžete dočíst TADY

Města s dojezdem do 30 minut do naší půjčovny čističů.

Naše půjčovna stroje na čištění koberců je umístěna na parkovišti u hypermarketu Globus v Ústí nad Labem . Velmi blízko jsou další obce a města např. Ledeč nad Sázavou, Světlá nad Sázavou, Chotěboř, Havlíčkův Brod, Ždár nad Sázavou, Velké Meziříčí, Velká Bíteš, Námešť nad Oslavou, Třebíč, Telč, Třešť, Počátky, Pelhřimov. Všechny tyto města a obce jsou blízko a dojezd autem pro výpůjčení je do 30 minut.

Půjčovna tepovače Jihlava

Nelze přehrát video: Půjčovna tepovače Jihlava- odkaz na video zde
Přejít nahoru
Přejít na začátek