Půjčovna čističů koberců Praha 13 Stodůlky

Kde je půjčovna tepovače?

Půjčovna čističů koberců Chrudim

Půjčovna čističů koberců Praha 13 Stodůlky se nachází ve výdejním boxu, který je v provozu 24 hodin a 7 dní v týdnu, tohoto pracanta nebudete budit ani v noci nebo v časné ráno.

Adresa půjčovny:

Bucharova 2946/18, 158 00 Praha 13

Na parkovišti v obchodním centru Butovice v ulici Bucharova vedle obchodu Super Zoo a hned vedle je Lidl (viz. mapa níže). Skvělá dostupnost, můžete auto zaparkovat hned vedle boxu a vyzvednout stroj.

Box, kde je vložen tepovač je označen samolepkou“půjčovna čističů koberců 24.cz“. Po zmáčknutí tlačítka „vyzvednout“, zadáte PIN kód z SMS a dveřě boxu se otevřou. Vyjmete tepovač, zkontrolujete že máte vše, včetně plné lahvičky čistící prostředku (popř. si dočepujete chemii), řádně zavřete dveře a potvrdíte tlačítkem na dotykovém displeji HOTOVO.

Stav: OK
Baterie: 13.7V
Připojeno k síti: OK

Volné termíny v půjčovna čističů koberců Praha 13 Stodůlky

Popř. Se můžete přímo prokliknout na kalendář půjčovny ZDE

Těšíme se na Vás v Praze 13 na Stodůlkách v naší půjčovně tepovačů

Půjčovna tepovače na koberce aneb jak celý systém funguje?

Půjčení čističe koberců jak pro firmy tak i domácnosti

Půjčovna tepovače Praha- Stodůlky je velmi dobře dostupná a nabízí profesionální stroj, se kterým bude čištění koberců, sedaček, matraček a jiného čalounění hračka. Budete mít zase čistý domov nebo auto.

Ještě nějaké informace o vypůjčení čističe koberců?

Potřebujete poradit jak celý systém pujčovny čističů koberců funguje? Klikněte sem

Kolik stojí vypůjčení stroje? Ceník půjčovny

Zajímá Vás jaký stroj půjčujeme? Klikněte tady

Potřebujte návod jak vytvořit rezervaci? Jak vypůjčit tepovač

Chcete se dovědět jak stroj vyzvednout, jak tepovač připravit na čištění, jak postupovat při čištění, popř. jak stroj zase vrátit do výdejního boxu? To vše najdete na odkazu videonávod.

Pro více infromací o platbě přes platební bránu PAYU, su můžete dočíst ZDE

Co je penguin box- tedy výdejní box a co umí se můžete dočíst TADY

Městské části a obce s dojezdem do 30 minut do půjčovny čističů Praha 13 Stodůlky.

Naše půjčovna stroje na čištění koberců je umístěna v obchodním centru Butovice na Praze 13 Stodůlkách, ale velmi blízko jsou např. Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 10 Praha 13, Praha 16, Praha 17. Jmenovitě části Staré město, Malá strana, Hradčany, Nové město, Vinohrady, Žižkov, Nusle, Podolí, Braník, Krč, Michle, Smíchov, Košíře, Motol, Radlice, Dejvice, Střešovice, Vokovice, Liboc, Ruzyně, Holešovice, Bubeneč, Vršovice, Strašnice, Malešice, Stodůlky, Jinonice, Třebonice, Řeporyje, Radotín, Řepy, Zličín, Zdice, Králův Dvůr, Beroun, Dobřichovice, Rudná, Hostivice. Všechny tyto města a obce jsou blízko a dojezd autem pro vypůjčení je do 30 minut a ještě si můžete nakoupit v Lidlu 🙂

Půjčovna čističů koberců Praha 13 Stodůlky

Nejde video půjčovna tepovače Praha přehrát- zde odkaz na video

Přejít nahoru
Přejít na začátek