Půjčovna čističů koberců Trutnov

Kde je půjčovna tepovače Trutnov?

půjčovna čističů koberců Trutnov, Půjčovna tepovače Trutnov

Půjčovna čističů koberců Trutnov nejdete ve výdejním boxu, který je v provozu 24 hodin a 7 dní v týdnu, je vám tedy stále k dispozici. A můžete se tepovač vyzvednout ve dne, v noci, o víkendech nebo svátcích.

Adresa půjčovny:

Oválná 134/134 541 01 Trutnov 1

V areálu auto myčky DIBO. Směr z Trutnova na Hradec Králové cca 300 m před benzinou TANK ONO, v rohu parkoviště u bezkontaktní myčky (viz. mapa níže).

Box, kde je vložen tepovač je označen samolepkou“půjčovna čističů koberců 24.cz“. Po zmáčknutí tlačítka „vyzvednout“, zadáte PIN kód z SMS a dveřě boxu se otevřou. Vyjmete tepovač, zkontrolujete že máte vše, včetně plné lahvičky čistící prostředku (popř. si dočepujete chemii), řádně zavřete dveře a potvrdíte tlačítkem na dotykovém displeji HOTOVO.

Stav: OK
Baterie: 11.7V
Připojeno k síti: OK

Volné termíny v půjčovna čističů koberců Trutnov

Popř. Se můžete přímo prokliknout na kalendář půjčovny ZDE

Těšíme se na Vás v Trutnově v naší půjčovně tepovačů

Půjčovna čističů koberců 24 na Firmy.cz

Veronika Zubova
Veronika Zubova
14:24 03 Jan 24
Bohužel bylo k dispozici jen pár ml zbytku přípravku který jsme těžko dočepovávaly z už skoro prázdného kanistru. Jinak skvělá služba. Škoda za ten přípravek.
Pavla Merková
Pavla Merková
16:23 17 Dec 23
Čistič koberců výborný, skvěle jsme vyčistili koberce i sedačku. Velmi oceňuji videonávod, jak se strojem pracovat. Trošku problém byl s vyzvednutím a vrácením čističe, protože box byl mimo provoz, ale telefonicky jsme vše vyřešili, přestože byl víkend, takže naprostá spokojenost. Ještě by bylo fajn, kdyby byl k dispozici návod, "co dělat, když..." Vypínal se mi často vysavač, přitom stačilo vysušit prostor pod kbelíčkem. Opět díky telefonátu se vše snadno vyřešilo. Možná by podobné rady mohly být součástí videonávodu. Tuto službu určitě znovu využiji.
Dana Kulhavá
Dana Kulhavá
17:48 26 Oct 23
Služba je skvěle vymyšlená, čistící stroj čistí dobře. Výborné je, že si ho můžete půjčit klidně v noci. Jen mě zklamalo, že čisticí prostředek nebyl k dispozici. Kanystr byl prázdný, v nádobce byl prostředek tak cca 3 panáky. Naštěstí jsme měli jiný prostředek do čistících strojů. Jinak by nám zapůjčení nebylo k ničemu. Druhý den jsem to psala na uvedený mail, ale žádná odezva natož pak omluva. Škoda.
Josef Středa
Josef Středa
08:19 09 Oct 23
Vše přesně jak bylo domluveno, přístroj byl kde měl být. Telefonní servis mohl být trošku více svěží ale pomohli nám se vším co bylo potřeba. Čistota našeho gauče mluví zasebe
Martin Vykoukal
Martin Vykoukal
15:37 11 Sep 23
Opravdu naprostá spokojenost. Skvělá cena, perfektní domluva v případě jakýchkoliv problémů. Musím říct že perfektně čistí jak koberce, tak hlavně interiér auta. Jednoduchá manipulace je veliká přednost! Velmi rád doporučuji všem 😉
Růžena Sládečková
Růžena Sládečková
14:49 15 Aug 23
Spokojenost. Koberce a sedačky rychle vyčištěné s minimální námahou. Kvalitní servis půjčení i vrácení. Není co vytknout.
Ladislav Jaroš
Ladislav Jaroš
08:40 13 Aug 23
Služba je to skvělá. Čistič si zarezervujete a můžete si ho vyzvednout kdykoliv během dne i noci, vrátit taky. Na stránkách jsou i videonávody. Jedinou mouchou je, že skříň na vyzvednutí/vrácení je velmi malá a tepovač se tam musí vložit ve velmi přesně složeném stavu, jinak je problém ho tam dostat a také hrozí poškození. Docela dlouho jsem sledoval videa abych z nich vypozoroval jak to správně složit, kde má být jaká trubka. V kombinaci s popisky nalepenými přímo na stroji jsem to dal snad správně do kupy. Uvítal bych ještě jedno video nejen jak stroj umýt před vrácením, ale hlavně poskládat. Tohle sem, tohle sem, tohle sem, takto je to připravené na vrácení a touhle stranou zasunout do boxu. A kdyby odkaz na takové video byl v mailu s kódem pro vrácení, bylo by to dokonalé.
david jindra
david jindra
18:56 09 Jul 23
Velká spokojenost 👍Děkuji
aaa bbb
aaa bbb
05:07 09 Jul 23
Super cena za půjčení, perfektní přístup autem až k automatu , velice vstřícné a hlavně rychlé jednání při řešení problému .Moc děkuji, určitě ještě využijem
Barbora
Barbora
19:17 06 Dec 21
Po prvotních komplikacích spojených s technickými problémy s vyzvedávacím boxem (což se dá chápat vzhledem k tomu, že pobočka v HK je nově otevřena) bylo vše naprosto v pořádku. Oceňuji solidní jednání (po komplikacích mi byly vráceny peníze) a rychlé vyřešení problémů. Vřele doporučuji, nyní bude už jistě vše bez komplikací 🙂
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Půjčovna tepovače Trutnov jak celý systém funguje?

Půjčení tepovače jak pro firmy tak i domácnosti

Půjčovna tepovače Trutnov je velmi dobře dostupná a nabízí velmi silný stroj, se kterým bude čištění koberců, sedaček, matraček a jiného čalounění hračka. Budete mít zase čistý domov.

Ještě nějaké informace o vypůjčení čističe koberců v Trutnov?

Potřebujete poradit jak celý systém pujčovny čističů koberců funguje? Klikněte sem

Kolik stojí vypůjčení stroje? Ceník půjčovny

Zajímá Vás jaký stroj půjčujeme? Klikněte tady

Potřebujte návod jak vytvořit rezervaci? Jak vypůjčit tepovač

Chcete se dovědět jak stroj vyzvednout, jak tepovač připravit na čištění, jak postupovat při čištění, popř. jak stroj zase vrátit do výdejního boxu? To vše najdete na odkazu videonávod.

Pro více infromací o platbě přes platební bránu PAYU, su můžete dočíst ZDE

Co je penguin box- tedy výdejní box a co umí se můžete dočíst TADY

Města s dojezdem do 30 minut do naší půjčovny čističů.

Naše půjčovna stroje na čištění koberců je umístěna u obchodního centra Orlice Park na parkovišti, ale velmi blízko jsou další obce a města např. Jaroměř, Česká Skalice, Náchod, Hronov, Červený Kostelec, Rtyně v Podkrkonoší, Police nad Metují, Broumov, Teplice nad Metují, Broumov, Adršpach, Mladé Buky, Žacléř, Mladé Buky, Jánské Lázně, Pec pod Sněžkou, Špindlerův Mlýn, Černý Důl, Vrchlabí, Lánov, Jilemnice, Vrchlabí, Hostinné, Mostek, Pecka, Nová Paka, Lázně Bělohrad, Miletín, Dvůr Králové nad Labem, Kuks. Všechny tyto města a obce jsou blízko a dojezd autem pro výpůjčení je do 30 minut.

Půjčovna tepovače Trutnov

Nelze video Půjčovna tepovače Trutnov přehrát- zde odkaz na video
Přejít nahoru
Přejít na začátek