Půjčovna čističů koberců Karviná

Kde je půjčovna tepovače Karviná?

Půjčovna tepovače Karviná

Půjčovna čističů koberců Karviná se nachází ve výdejním kontaineru, který je v provozu 24 hodin a 7 dní v týdnu, takže nikdy nepřijdete nevhod i mimo bežné pracovní dny nebo hodiny- prostě nonstop.

Adresa půjčovny:

Třída 17. Listopadu 883/2a Karviná

Na parkovišti u hypermarketu Tesco (mapa níže). GPS:449°50’41.8″N 18°33’09.6″E

Box, kde je vložen tepovač je označen samolepkou“půjčovna čističů koberců 24.cz“. Po zmáčknutí tlačítka „vyzvednout“, zadáte PIN kód z SMS a dveřě boxu se otevřou. Vyjmete tepovač, zkontrolujete že máte vše, včetně plné lahvičky čistící prostředku (popř. si dočepujete chemii), řádně zavřete dveře a potvrdíte tlačítkem na dotykovém displeji HOTOVO.

Stav: OK
Baterie: 11.7V
Připojeno k síti: OK

Volné termíny v půjčovna čističů koberců Karviná

Popř. Se můžete přímo prokliknout na kalendář půjčovny ZDE

Těšíme se na Vás v Karviné v naší půjčovně tepovačů

Půjčovna čističů koberců 24 Karviná na Firmy.cz

B E
B E
21:07 03 Nov 23
Se sluzbou jsme byli maximalne spokojeni. Perfektne pripraveny navod k ovladani stroje, suprove vymyslena moznost vyzvednuti a odevzdani tepovace. Urcite bych doporucila.
Jiří Vejškrab
Jiří Vejškrab
19:31 17 Sep 23
Super služba, jednoduchá rezervace, platba, vyzvednutí i vrácení a to vše v mém případě v neděli. Žádné papírování, kauce a pod, vše online. Dobrá cena 360 Kč za 6 hodin. Sedací souprava po vyčištění jako nová. Určitě znovu využiji.
Marie Florianová
Marie Florianová
03:54 02 Aug 23
Včera jsme si půjčili čistič. Super služba. Za slušný peníz. Příjemná vůně prostředku, snadná obsluha přístroje. Velice chválím vyzvedávání. Rezervační systém taky velice přehledný.Samotné čištění je snadné, čistili jsme koberec s vysokým chlupem a šlo to krásně. Rovnou jsme vzali i psovi pelech, nesrovnatelné s praním v pračce, kam se sotva vejde.. Velice ráda doporučím dál a jistě znovu využijeme.
Petr Vostrý
Petr Vostrý
16:05 10 Jul 23
Naprosto skvělá služba! Vše fungovalo jak má.
Marty M
Marty M
21:03 30 Oct 22
Vřele doporučuji.Použil jsem čistič na gauč a sedačky v autě a nevěřil bych kolik nečistot se tam usadilo.Paráda je že to je bez kauce a dalších poplatků.
Jakub Jech
Jakub Jech
13:44 17 Jul 22
Určitě zkuste - pohodlné půjčení a jednoduché použití. Výsledek stojí za to! (neuvěříte, dokud neuvidíte barvu vody po tepování :/)
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Půjčovna tepovače Karviná jak celý systém funguje?

Půjčení tepovače jak pro firmy tak i domácnosti

Půjčovna tepovače Karviná je velmi dobře dostupná a nabízí velmi silný stroj, se kterým bude čištění koberců, sedaček, matraček a jiného čalounění hračka. Budete mít zase čistý domov.

Ještě nějaké informace o vypůjčení čističe koberců- tepovače v Karviné?

Potřebujete poradit jak celý systém pujčovny čističů koberců funguje? Klikněte sem

Kolik stojí vypůjčení stroje? Ceník půjčovny

Zajímá Vás jaký stroj půjčujeme? Klikněte tady

Potřebujte návod jak vytvořit rezervaci? Jak vypůjčit tepovač

Chcete se dovědět jak stroj vyzvednout, jak tepovač připravit na čištění, jak postupovat při čištění, popř. jak stroj zase vrátit do výdejního boxu? To vše najdete na odkazu videonávod.

Pro více infromací o platbě přes platební bránu PAYU, su můžete dočíst ZDE

Co je penguin box- tedy výdejní box a co umí se můžete dočíst TADY

Města s dojezdem do 30 minut do naší půjčovny čističů.

Naše půjčovna stroje na čištění koberců je umístěna na parkovišti u hypermarketu Globus v Ústí nad Labem . Velmi blízko jsou další obce a města např. Rudná, Hostivice, Tuchoměřice, Unhošť, Velká Dobrá, Lány, Stochov, Nové Strašecí, Krušovice, Krupá, Lužná, Rakovník, Panenský Týnec, Třebíz, Zlonice, Slaný, Velvary, Kralupy nad Vltavou, Odolena Voda. Všechny tyto města a obce jsou blízko a dojezd autem pro výpůjčení je do 30 minut.

Půjčovna tepovače Karviná

Nelze video: Půjčovna tepovače KArviná přehrát, zde odkaz na video
Přejít nahoru
Přejít na začátek