Půjčovna čističů koberců Praha 4 Krč

Kde je půjčovna tepovače?

půjčovna tepovače Praha 4

Půjčovna čističů koberců Praha 4 Krč (Michle) se nachází ve výdejním boxu Penguin (tučňák), který je v provozu 24 hodin a 7 dní v týdnu, tohoto žlutého pracanta nebudete nikdy rušit.

Adresa půjčovny:

Budějovická 1667/64a, 140 00 (Parkoviště OC – DBK)

Na parkovišti u Obchodního centra DBK, hned vedle Alza boxu, PPL boxu (viz. mapa níže). Skvělá dostupnost, můžete auto zaparkovat hned vedle boxu.

Box, kde je vložen tepovač je označen samolepkou“půjčovna čističů koberců 24.cz“. Po zmáčknutí tlačítka „vyzvednout“, zadáte PIN kód z SMS a dveřě boxu se otevřou. Vyjmete tepovač, zkontrolujete že máte vše, včetně plné lahvičky čistící prostředku (popř. si dočepujete chemii), řádně zavřete dveře a potvrdíte tlačítkem na dotykovém displeji HOTOVO.

Stav: OK
Baterie: 230V
Připojeno k síti: OK

Volné termíny v půjčovna čističů koberců Praha 4 Krč

Popř. Se můžete přímo prokliknout na kalendář půjčovny ZDE

Těšíme se na Vás v Praze 4 v Krči v naší půjčovně tepovačů

DarkellDarkell
23:12 22 Dec 23
Taková samoobslužná půjčovna je skvělý nápad a skvělým nápadům fandím. Navíc čistič dobře funguje - vyzkoušeno na kobercích.
Sab KaSab Ka
08:55 26 Oct 23
Skvělý, lehká manipulace s přístrojem a ještě jednodušší půjčení. Nábytek opravdu krásně vyčistí.
Martin KurkaMartin Kurka
17:11 28 Sep 23
Přesně takovou službu jsem hledal. Člověk není omezený otevírací dobou, vše má připravené, používání tepovače je názorně vysvětleno ve videích na webu společnosti a i v případě nečekaných zádrhelů uživatel hned najde vysvětlení (v mém případě po čase nefungoval vysavač, protože bylo dosaženo limitní úrovně hladiny vody pod kbelikem - dle instruktážního videa jsem vyřešil během 3 minut a vysával dál). Doporučuji a určitě v budoucnu znovu využiji 👍🏻
Katerina ZanottiKaterina Zanotti
06:17 27 Sep 23
Super služba, výborný nápad. Vše funguje od půjčení stroje, stroj jako takový je kvalitní a lehce se ovládá, až po technickou podporu, když potřebujete.
Radovan KlučkaRadovan Klučka
17:32 29 Aug 23
Tohle je skvele! Konecne si muzete pujcit tepovac a neskladat zalohy, nedomlouvat se na predani, neposlouchat uvadlou obsluhu a jeste k tomu to stoji par stovek! Infolinka funguje, pristroje taky a kdyz to dnes nestihnete,pujcite si ho bez kecu treba zitra zase. Fandim teto sluzbe, vyuziva obchodniho i technologickeho potencialu dnesni doby, preji at prosperuje!
js_loader

Půjčovna tepovače na koberce aneb jak celý systém funguje?

Půjčení čističe koberců jak pro firmy tak i domácnosti

Půjčovna tepovače Praha 12- Kamýk (Modřany) je velmi dobře dostupná a nabízí profesionální stroj, se kterým bude čištění koberců, sedaček, matraček a jiného čalounění hračka. Budete mít zase čistý domov.

Ještě nějaké informace o vypůjčení čističe koberců?

Potřebujete poradit jak celý systém pujčovny čističů koberců funguje? Klikněte sem

Kolik stojí vypůjčení stroje? Ceník půjčovny

Zajímá Vás jaký stroj půjčujeme? Klikněte tady

Potřebujte návod jak vytvořit rezervaci? Jak vypůjčit tepovač

Chcete se dovědět jak stroj vyzvednout, jak tepovač připravit na čištění, jak postupovat při čištění, popř. jak stroj zase vrátit do výdejního boxu? To vše najdete na odkazu videonávod.

Pro více infromací o platbě přes platební bránu PAYU, su můžete dočíst ZDE

Co je penguin box- tedy výdejní box a co umí se můžete dočíst TADY

Města s dojezdem do 30 minut do půjčovny čističů Praha 12- Kamýk.

Naše půjčovna stroje na čištění koberců je umístěna na parkovišti u OC DBK v Praha 4 Krč, ale velmi blízko jsou další městské části, obce a města např. Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 10, Praha 11, Praha 12, Praha 15, Praha 16, Praha 22. Jmenovitě tedy Praha Modřany Libuš, Kamýk, Chodov, Háje, Uhříněves, Pitkovice, Hostivař, Horní Měcholupy, Vršovice, Strašnice, Malešice, Žižkov, Vinohrady, Nové město, Staré město, Malá strana, Hradčany, Smíchov, Košíře, Motol, Radlice, Michle, Stodůlky, Jinonice, Třebonice, Řeporyje, Radotín, Jesenice, Čestlice, Strančice, Říčany, Chocerady, Čerčany, Týnec nad Sázavou, Dobříš, Slapy. Mníšek pod Brdy. Tyto města a obce jsou blízko a dojezd autem pro výpůjčení je do 30 minut a ještě si můžete nakoupit:)

Půjčovna čističů koberců Praha 4- Krč

Nejde video půjčovna tepovače Praha- Kamýk přehrát- zde odkaz na video

Přejít nahoru
Přejít na začátek