Půjčovna čističů koberců Mladá Boleslav

Kde je půjčovna tepovače Mladá Boleslav?

půjčovna tepovače Mladá Boleslav

Půjčovna čističů koberců Mladá Boleslav se nachází ve výdejním boxu, který je v provozu 24 hodin a 7 dní v týdnu, takže nikdy nepřijdete nevhod a můžete službu využít hned nebo plánovaně.

Adresa půjčovny:

Havlíčkova 1255, 293 06 Mladá Boleslav

Na parkovišti u obchodního domu Tesco

Box, kde je vložen tepovač je označen samolepkou“půjčovna čističů koberců 24.cz“. Po brobuzen“, zadáte PIN kód z SMS a dveřě boxu se otevřou. Vyjmete tepovač, zkontrolujete že máte vše, včetně plné lahvičky čistící prostředku (popř. si dočepujete chemii), řádně zavřete dveře a potvrdíte tlačítkem na dotykovém displeji HOTOVO.

Stav: OK
Baterie: 13.1V
Připojeno k síti: OK

Volné termíny v půjčovna čističů koberců Mladá Boleslav

Popř. Se můžete přímo prokliknout na kalendář půjčovny ZDE

Těšíme se na Vás v Mladé Boleslavy v naší půjčovně tepovačů

Půjčovna čističů koberců 24 Ústí nad Labem na Firmy.cz

B E
B E
21:07 03 Nov 23
Se sluzbou jsme byli maximalne spokojeni. Perfektne pripraveny navod k ovladani stroje, suprove vymyslena moznost vyzvednuti a odevzdani tepovace. Urcite bych doporucila.
Jiří Vejškrab
Jiří Vejškrab
19:31 17 Sep 23
Super služba, jednoduchá rezervace, platba, vyzvednutí i vrácení a to vše v mém případě v neděli. Žádné papírování, kauce a pod, vše online. Dobrá cena 360 Kč za 6 hodin. Sedací souprava po vyčištění jako nová. Určitě znovu využiji.
Marie Florianová
Marie Florianová
03:54 02 Aug 23
Včera jsme si půjčili čistič. Super služba. Za slušný peníz. Příjemná vůně prostředku, snadná obsluha přístroje. Velice chválím vyzvedávání. Rezervační systém taky velice přehledný.Samotné čištění je snadné, čistili jsme koberec s vysokým chlupem a šlo to krásně. Rovnou jsme vzali i psovi pelech, nesrovnatelné s praním v pračce, kam se sotva vejde.. Velice ráda doporučím dál a jistě znovu využijeme.
Petr Vostrý
Petr Vostrý
16:05 10 Jul 23
Naprosto skvělá služba! Vše fungovalo jak má.
Marty M
Marty M
21:03 30 Oct 22
Vřele doporučuji.Použil jsem čistič na gauč a sedačky v autě a nevěřil bych kolik nečistot se tam usadilo.Paráda je že to je bez kauce a dalších poplatků.
Jakub Jech
Jakub Jech
13:44 17 Jul 22
Určitě zkuste - pohodlné půjčení a jednoduché použití. Výsledek stojí za to! (neuvěříte, dokud neuvidíte barvu vody po tepování :/)
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Půjčovna tepovače Mladá Boleslav jak celý systém funguje?

Půjčení tepovače jak pro firmy tak i domácnosti

Půjčovna tepovače Mladá Boleslav je velmi dobře dostupná a nabízí velmi silný stroj, se kterým bude čištění koberců, sedaček, matraček a jiného čalounění hračka. Budete mít zase čistý domov.

Ještě nějaké informace o vypůjčení čističe koberců- tepovače ve městě Mladá Boleslav?

Potřebujete poradit jak celý systém pujčovny čističů koberců funguje? Klikněte sem

Kolik stojí vypůjčení stroje? Ceník půjčovny

Zajímá Vás jaký stroj půjčujeme? Klikněte tady

Potřebujte návod jak vytvořit rezervaci? Jak vypůjčit tepovač

Chcete se dovědět jak stroj vyzvednout, jak tepovač připravit na čištění, jak postupovat při čištění, popř. jak stroj zase vrátit do výdejního boxu? To vše najdete na odkazu videonávod.

Pro více infromací o platbě přes platební bránu PAYU, su můžete dočíst ZDE

Co je penguin box- tedy výdejní box a co umí se můžete dočíst TADY

Města s dojezdem do 30 minut do naší půjčovny čističů.

Naše půjčovna stroje na čištění koberců je umístěna na parkovišti u hypermarketu Tesco ve městě Mladá Boleslav. Velmi blízko jsou další obce a města např. Jestřebí, Dubá, Mělník, Neratovice, Všetaty, Byšice, Brandýs nad Labem, Stará Boleslav, Lysá nad Labem, Milovice, Benátky nad Jizerou, Chotětov, Brodce, Plazy, Bezděs, Bělá pod Bezděsem, Česká Lípa, Mnichovo Hradiště, Železný Brod, Semily, Lomnice nad Popelkou, Jičín, Kopidlno. Všechny tyto města a obce jsou blízko a dojezd autem pro výpůjčení je do 30 minut.

Půjčovna tepovače Mladá Boleslav

Nelze video: Půjčovna tepovače Mladá Boleslav přehrát, zde odkaz na video
Přejít nahoru
Přejít na začátek