Půjčovna čističů koberců Praha 12 Kamýk

Kde je půjčovna tepovače?

Půjčovna čističe Koberců Praha 12

Půjčovna čističů koberců Praha 12 Kamýk (Modřany) se nachází ve výdejním boxu, který je v provozu 24 hodin a 7 dní v týdnu, tohoto pracanta nebudete nikdy rušit.

Adresa půjčovny:

Krhanická, 142 00 Praha 12-Kamýk (Roh Parkoviště Albert)

V rohu na parkovišti u hypermarketu Albert, směrem k Hostinci na Kamýku, (viz. mapa níže). Skvělá dostupnost, můžete auto zaparkovat hned vedle boxu.

Box, kde je vložen tepovač je označen samolepkou“půjčovna čističů koberců 24.cz“. Po zmáčknutí tlačítka „vyzvednout“, zadáte PIN kód z SMS a dveřě boxu se otevřou. Vyjmete tepovač, zkontrolujete že máte vše, včetně plné lahvičky čistící prostředku (popř. si dočepujete chemii), řádně zavřete dveře a potvrdíte tlačítkem na dotykovém displeji HOTOVO.

Volné termíny v půjčovna čističů koberců Praha 12 Kamýk

Popř. Se můžete přímo prokliknout na kalendář půjčovny ZDE

Těšíme se na Vás v Praze 12 na Kamýku v naší půjčovně tepovačů

Půjčovna tepovače na koberce aneb jak celý systém funguje?

Půjčení čističe koberců jak pro firmy tak i domácnosti

Půjčovna tepovače Praha 12- Kamýk (Modřany) je velmi dobře dostupná a nabízí profesionální stroj, se kterým bude čištění koberců, sedaček, matraček a jiného čalounění hračka. Budete mít zase čistý domov.

Ještě nějaké informace o vypůjčení čističe koberců?

Potřebujete poradit jak celý systém pujčovny čističů koberců funguje? Klikněte sem

Kolik stojí vypůjčení stroje? Ceník půjčovny

Zajímá Vás jaký stroj půjčujeme? Klikněte tady

Potřebujte návod jak vytvořit rezervaci? Jak vypůjčit tepovač

Chcete se dovědět jak stroj vyzvednout, jak tepovač připravit na čištění, jak postupovat při čištění, popř. jak stroj zase vrátit do výdejního boxu? To vše najdete na odkazu videonávod.

Pro více infromací o platbě přes platební bránu PAYU, su můžete dočíst ZDE

Co je penguin box- tedy výdejní box a co umí se můžete dočíst TADY

Města s dojezdem do 30 minut do půjčovny čističů Praha 12- Kamýk.

Naše půjčovna stroje na čištění koberců je umístěna u hypermarketu Albert Praha Kamýk, ale velmi blízko jsou další městské části, obce a města např. Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 10, Praha 11, Praha 12, Praha 15, Praha 16, Praha 22. Jmenovitě tedy Praha Modřany Libuš, Kamýk, Chodov, Háje, Uhříněves, Pitkovice, Hostivař, Horní Měcholupy, Vršovice, Strašnice, Malešice, Žižkov, Vinohrady, Nové město, Staré město, Malá strana, Hradčany, Smíchov, Košíře, Motol, Radlice, Stodůlky, Jinonice, Třebonice, Řeporyje, Radotín, Jesenice, Čestlice, Strančice, Říčany, Chocerady, Čerčany, Týnec nad Sázavou, Dobříš, Slapy. Mníšek pod Brdy. Tyto města a obce jsou blízko a dojezd autem pro výpůjčení je do 30 minut a ještě si můžete nakoupit:)

Půjčovna čističů koberců Praha 12- Kamýk

Nejde video půjčovna tepovače Praha- Kamýk přehrát- zde odkaz na video

Přejít na začátek