Půjčovna čističů koberců Pardubice v provozu od 1.11.2021

Kde je půjčovna tepovače?

Půjčovna čističů koberců Chrudim

Půjčovna čističů koberců Pardubice se nachází ve výdejním boxu, který je v provozu 24 hodin a 7 dní v týdnu, tohoto pracanta nebudete otravovat ani ve 2 hodiny ráno:)

Adresa půjčovny:

Palackého Třída 2748, Pardubice 530 02

Na parkovišti před hypermarketem Albert, směrem ke skate parku, hned vedle autobusové zastávky Polabiny, Albert HM. (viz. mapa níže). Díky skvělé dostupnosti, můžete stroj převážet i v MHD.

Box, kde je vložen tepovač je označen samolepkou“půjčovna čističů koberců 24.cz“. Po zmáčknutí tlačítka „vyzvednout“, zadáte PIN kód z SMS a dveřě boxu se otevřou. Vyjmete tepovač, zkontrolujete že máte vše, včetně plné lahvičky čistící prostředku (popř. si dočepujete chemii), řádně zavřete dveře a potvrdíte tlačítkem na dotykovém displeji HOTOVO.

Volné termíny v půjčovna čističů koberců Pardubice

Popř. Se můžete přímo prokliknout na kalendář půjčovny ZDE

Těšíme se na Vás v Pardubicích v naší půjčovně tepovačů

Půjčovna tepovače aneb jak celý systém funguje?

Půjčení tepovače jak pro firmy tak i domácnosti

Půjčovna tepovače Pardubice je velmi dobře dostupná a nabízí velmi silný stroj, se kterým bude čištění koberců, sedaček, matraček a jiného čalounění hračka. Budete mít zase čistý domov.

Ještě nějaké informace o vypůjčení čističe koberců?

Potřebujete poradit jak celý systém pujčovny čističů koberců funguje? Klikněte sem

Kolik stojí vypůjčení stroje? Ceník půjčovny

Zajímá Vás jaký stroj půjčujeme? Klikněte tady

Potřebujte návod jak vytvořit rezervaci? Jak vypůjčit tepovač

Chcete se dovědět jak stroj vyzvednout, jak tepovač připravit na čištění, jak postupovat při čištění, popř. jak stroj zase vrátit do výdejního boxu? To vše najdete na odkazu videonávod.

Pro více infromací o platbě přes platební bránu PAYU, su můžete dočíst ZDE

Co je penguin box- tedy výdejní box a co umí se můžete dočíst TADY

Města s dojezdem do 30 minut do naší půjčovny čističů.

Naše půjčovna stroje na čištění koberců je umístěna u hypemarketu Albert Pardubice u hlavního nádraží, ale velmi blízko jsou další obce a města např. Chrudim, Lázně Bohdaneč, Přelouč , Opatovice nad Labem, Holice, Sezemice, Vysoké mýto, Staré Hradiště, Hrobice, Dříteč, Ředice, Dašice, Roveň, Ostřešany, Mikulovice, Staré Jesenčany, Starý Máteřov, Staré Čívice, Svítkov apod. Všechny tyto města a obce jsou blízko a dojezd autem pro výpůjčení je do 30 minut.

Scroll to Top